MikroZOO - Informacje

MikroZOO

Marka Mikrozoo istnieje na rynku brzeskim od 2008 roku.

W tym czasie zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zoologii. Cieszymy się zaufaniem i sympatią tysięcy naszych klientów, do których wychodzimy zawsze z pomocną dłonią i fachową poradą.

Pierwszy, a zarazem największy nasz sklep powstał w kwietniu 2008 roku przy ulicy Chopina 3. Kolejnym naszym osiągnięciem było uruchomienie w listopadzie 2010r punktu w Pasażu Słowackiego. W ostatnich trzech latach postawiliśmy na mocny rozwój i otworzyliśmy 4 nowe sklepy. Pierwszy z nich powstał w grudniu 2012 roku na ulicy Piastowskiej 15a, tuż przy restauracji „Brzeska”. Dwa miesiące później dostaliśmy możliwość przejęcia niewielkiego punktu w markecie Intermarche i w lutym 2013 roku rozpoczęliśmy sprzedaż. Kolejnym naszym planem była ekspansja poza Brzeg. Tak oto powstał nasz sklep w Lewinie Brzeskim w urokliwym pasażu tuż przy Biedronce. Otwarcie miało miejsce w sierpniu 2014 roku. Późniejszy sklep otworzyliśmy 25.03.2015 roku. Po wielu latach oczekiwań, w końcu doczekaliśmy się wolnego punktu w Kauflandzie przy ulicy Łokietka.

Najnowszy sklep otworzyliśmy w sierpniu 2016 roku. Tym razem postawiliśmy na rozwój naszej firmy poza granicami Brzegu w Namysłowie. Sklep znajduje się w eleganckim pasażu w Kaufladzie przy ulicy Sikorskiego 12.

Odwiedzając nasze sklepy można spodziewać się konkurencyjnych cen i licznych promocji, a na stałych klientów czekają karty rabatowe. Cyklicznie organizujemy konkursy z cennymi nagrodami. Możemy poszczycić się najszerszym asortymentem produktów i największym wyborem zwierząt w całym powiecie brzeskim i okolicy. Zwierzęta, które sprzedajemy w większości pochodzą z naszej własnej hodowli Mikrozoo, dlatego gwarantujemy ich zdrowie i najniższe ceny na rynku.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

progressiv.pl